.
9.03.2021 .
  AKTUALNOŚCI
Aktualności  
Galeria FOTO  
Kierowca Roku - VI  
Rajd Długołęki  
Wizyta u mechanika  
I Rajd Jelcza-Laskowic  
Oklejanie auta  
Debiut załogi  
SPONSORING  
KONTAKT  Automobilklub Wrocławski
RAJD POLSKI 2004Zobacz koniecznie

Mix Foto Prezent
Salon Kosmetyczny Agnes
Tanie noclegi - Praga
Noclegi we Wrocławiu na mapie
ZOLTAN kropka pl


HUMOR
.
Groupony w Pradze, sprawdŸ tanie noclegi na mapie
Wakacje!!!!
Znaczy się letnia przerwa!!! Następny rajd może pod koniec sierpnia.

Nasza strona jest coraz wyżej w wynikach wyszukiwarki google na zapytanie Jelcz-Laskowice. Mamy informacje ze statystyk że coraz więcej ludzi trafia na naszą stronę właśnie w ten sposób.

Zatem wszystkich mieszkańców naszej miejscowości prosimy o zostawianie na stronie komentarzy! Pokażcie że żyjecie ! Pokażcie że możemy na Was liczyć !

Pozdrawiamy wszystkich i czekamy na nowy sezon !
Buczek 04.08.2004, 15:32 Komentarze [9]


Jeździmy w kratke !!!! :(
Niestety dzisiejszy rajd okazal sie zbyt wymagajacy dla naszego malucha... odpadlismy po 6 odcinku z powodu przegrzania silnika - "lipiec" Jedyne co moze nas pocieszyc to to, ze ta eliminacja zebrała rekordowe zniwo jezeli chodzi o przesiew zawodnikow... znalazł sie nawet taki pechowiec ktory nie zdołał dojechac do pierwszego odcinka, a i jedna zaloga miala okazje zobaczyc swiat do gory nogami!!! Były równiez zgubione zderzaki, zerwane pol oski i wycieczki po rowach. Dokladnie ile zalog nie dojechało jeszcze nie wiemy ale jak tylko dostaniemy liste to natychmiast Was poinformujemy...

GALERIA FOTO - kliknij obok w [Kierowca Roku - VI]
Buczek 04.07.2004, 20:38 Komentarze [6]


KOLEJNA RAJDOWA NIEDZIELA
W najbliższą niedzielę tj. 04 lipca odbędzie się następna rajdowa eliminacja z serii Puchar Rajdy Hoga. Trasa rajdu podobna do porzednich, czyli 2 odcinki we Wrocławiu na terenie firmy Naviga oraz 3 odcinki pod biurowcem w Jelczu-Laskowicach i jeden pod bramą Jelczańską (obok Straży pożarnej).

Rzecz jasna mamy zamiar wziąć udział w tym rajdzie zatem wszystkich mieszkańców Jelcza-Laskowic i okolic zapraszamy do czynnego kibicowania lokalnej załodze ZOLTAN Rally Team.
Soviet 01.07.2004, 14:35 Komentarze [6]


Rajd Długołęki
To już 3 rajd na naszym koncie. Bez większych przeszkód udało nam się go zakończyć na 9 miejscu. W klasie fiat126p startowało wczoraj 19 załóg lecz satysfakcję z ukończenia rajdu miało tylko 13 ekip.

Warto dodać że podczas zawodów mieliśmy problemy ze skrzynią, która nie chciała zatrybiać biegów, wobec tego parę razy biegi wyskakiwały, co skutecznie zabierało cenny czas.
Znów wystąpiły problemy za śrubą od kolektora, lecz tym razem uporaliśmy się z tą awarią.

Cały rajd mógł się podobać, pogoda tego dnia była słoneczna. Widowiskowa jazda niektórych ekip z pewnością podobała się zgromadzonej publiczności.

Wkrótce zostaną opublikowane dokładniejsze wyniki,a już teraz zapraszam do obejrzenia galerii.Soviet 07.06.2004, 11:55 Komentarze [0]


6 czerwca 2004 !!!
6 Czerwca odbędzie się kolejna eliminacja Pucharu Hogi!!!
Trasa standardowa:
Wrocław - Nawiga, Bau (godz.~10:45)
Jelcz-Laskowice (pod wieżowcem, pod strażą pożarną) (godz.~11:30)
i niestandardowo odcinek szutrowy w okolicach Długołeki.

Etapy w Jelczu-Laskowicach przejeżdżane są 2 razy, więc biorąc pod uwagę ilość startujących załóg (~50) pod wieżowcem atrakcji nie zabraknie przynajmniej do godz. 15.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych !

Buczek 03.06.2004, 23:46 Komentarze [0]<< 2 z 4 >>

Powered by PsNews
  Wszelkie Prawa Zastrzeżone © WEBaSvt
Kochasz podrozowac po Polsce i szukasz wyjatkowych noclegow